Turkey Flags

Discover Turkish Flag products suitable for every budget.

Official Flags

Check out our collection of high quality Office Flags for executive rooms.

Ribbon Pennants

Discover Swallow Flag products for every budget.

Row Flags

Discover Row Flag products suitable for different printing options.

About Our Company

Working with the principle of assurance of success and continuity in production, honesty and quality in service, Hes Bayrak was established in November 2012.

Read More
Let's Collaborate

Interested in our product groups?
Do you think we can cooperate?
Contact us now.

Contact Us
Products

With our high-quality machinery, we produce flags, pennants and posters with fast delivery and economically.

View Products

Hes Bayrak

Hes Bayrak

Hes Bayrak is excited to share its wealth of knowledge and experience with its customers. Since its establishment, our company has specialized in flag and digital printing, boasting an expert team. We offer a wide range of products, including the;

Turkish Flag, Company Logo Flags, Institutional Flags, Table Flags, Desk Flags, Pennant Flags, Sail and Droplet Flags, Fringed Flags, Roll-up Banners, Large-sized Flags, Posters, Party and Team Flags.

 • Worldwide delivery network
 • Custom design flag printing service
 • Fast production and high quality products

Yelken Bayrak Çeşitleri

Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte olan Hes Bayrak yapmış olduğu her çalışmada müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Tercih edilecek olan modellerin yanı sıra ölçülere göre belirlenecek olan yelken bayrak Çeşitleri fiyatları üzerinden imalat çalışması yapılmaktadır. Dış alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bayraklarla birinci kalite baskı çalışması yapılmaktadır. Kısa sürede tamamlanan imalat çalışmalarıyla kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Yelken Bayrakları Çeşitleri ile sınırlarınızı belirlemek, park alanınız varsa onları reklam ve alana yabancı araç gelmemesi için tutmak mümkün olacaktır. Kurumsal firmalarda da bayrak yolu adı verilen alanları aratmak için yelken bayraklar kullanılıyor. Sıralı biçimde dizilerek hem alanı kapamak hem de reklamınızı yapmak için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Hemen sipariş vermek için bizimle iletişime geçin.

Gönder Bayrakları

Farklı kurum ve kuruluşlarda, holding ve devlet binalarında sık sık gördüğümüz gönder bayrakları her türlü hava koşuluna dayanıklı olarak üretilir.

Holding ve kamu binalarında sık sık karşımıza çıkan gönder bayrakları dış mekan direklerinde kullanılır. Zorlu hava şartlarına dayanıklı olarak üretilen ve solmayan renklerde yapılan bu bayraklar değişik ölçülerde üretilmektedir.

Kamu kurumları, alışveriş merkezleri, holdingler, festivaller ve stantların olduğu alanlarda kenarları çift dikiş olan bu baskılar tercih edilir. Matabyon, kenar kulbu, pigment emprime baskı ve dispers dijital baskı yapılarak bayraklar üretilir. Fabrikasyon üretimle karşımıza çıkan bu ürünleri, sektörde yılların deneyimini kazanan firmamız üretmektedir

Kırlangıç Bayraklar

Yatay ve dikey olarak tasarlanan kırlangıç bayrakları genelde şirketler tercih ediyor. Özel üretim kumaşlardan tercih edilen ve şık görünümleriyle dikkat çeken kırlangıç bayraklar, bayrak türleri arasında da sık talep görür. Kırlangıç bayrak genelde reklam ve tanıtım amacıyla tercih edilir. Kullanan kurumlar da, satıcılar da, şahıslar da olabilir.

Kırlangıç bayraklar genelde saten kumaştan üretilir. Bu kumaşlar ucuz olmakla birlikte çok uzun süre dayanıklı olduklarından tercih edilmektedir. Suya ve rüzgara dayanıklı olan ürünler, istediğiniz zaman istediğiniz adette bastırabileceğiniz şekildedir. Bayrak fiyatları ve modelleri değişmekle birlikte özellikle firmaların tercih etmesi nedeniyle özel hale gelmeleri dikkat çekicidir. Hes Bayrak Kırlangıç bayrakları özel olarak tasarlanan logolar, Türk bayrağı ve Atatürk baskılarıyla üretilebilir. Stant ve fuarlarda da sık tercih edilen kırlangıç bayraklar parlak kumaşlardan yapıldıkları için son derece güzel görünmektedir.

Kırlangıç Bayrak Kullanım Alanları

 • Siyasi partiler
 • Kurumsal firmalar
 • Havalimanları
 • Belediyeler
 • Siyasi partiler
 • Seçim meydanı süslemeleri
 • Oto galeriler ve tamirciler
 • Holdingler
 • Pastane ve kafelerde

Özel Siparişle Markanızı Tanıtın

Marka bilinirliği günümüzde çok önemli. Çünkü bir alıcı markanızı biliyor ve seviyorsa ziyaret etmek istiyor. Sık sık size uğramalarını istiyorsanız mutlaka bir çözüm bulmalısınız. İyi bir reklam yapacak çözüm bulamıyorsanız yelken bayrak Çeşitleri size en iyi çözümü sunacaktır. Birbirinden renkli logolarla süslenen markalara yaptığımız işleri inceleyerek siz de karar verebilirsiniz. Özel sipariş vererek markanızın tanıtılmasını sağlayabilirsiniz.

Satisfied Customers

Bizimle iletişime geçin Genellikle dakikalar içinde cevap verilir
Merhaba, size yardımcı olabileceğimiz bir konu var mı?
Mesaj yazın