Makam Bayrakları

Hes Bayrak imalatı , Makam Bayrağı fiyatları,

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Makam Bayrağı

telalı makam bayrakları 300x300 - Makam Bayrakları

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Kamu kurum ve kuruluşlar, büyük şirketler ve holdingler gibi alanlarda makam bayrağı kullanımı oldukça yaygındır.

Masanın yan kısmında görülen makam bayrağı kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere birçok şirkette vazgeçilmezdir. Belediyeler, kaymakamlık ve meclis üyeleri bu bayrakları kullanır. Hem ülkeyi hem de markayı temsil eden bu ürünler, özel sembollerdir. Özel kurumlar, yöneticilerin masaları ve bireysel olarak tercih edilen alanlarda makam bayrakları polyester saten şeklinde kullanılır. Dijital baskıyla canlı bir hale gelen ve 30 cm ölçüsünde bir alt tepsiyle yerde duran bayraklar, son derece sağlam bir yapıdadır.

 

Makam bayrağının kullanılması ve gerekliliği kişiye göre değişen bir tercihken bazı yerlerde bu kullanım zorunludur. Türk bayrağı tüzüğüne göre üretilen bayraklar, başhekimlerin odaları, bakanlıklar, askerlik şubeleri, GATA, okullar, harp akademileri, savcı ve kıdemli hakim odalarında zorunlu olarak kullanılır. Buralarda kullanılan ürünlerin ölçüleri de kanunda belirlenmiştir. Gönder bayrakları gibi çekim ve indirim saatleri olmayan bu kurumlar özel makam bayrakları kullanır. Bu bayrakları istenilen ölçüde işyerlerinde kullanmak isteyenler de sipariş vererek satın alabilir. Bayrak konulması zorunlu olan yerler dışında holdinglerdeki yönetici odaları, dernekler ve siyasi partilerde de makam bayrakları kullanılır. Bu Türk bayrağı ve kurumu temsil eden logo olarak tercih edilmektedir.

bayrak makam bayrağı 300x188 - Makam Bayrakları

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Makam Bayrakları Nasıl Olur?

 

Makam bayrağı denildiğinde akla iki büyük bayrak gelir. Ama durum bu kadar basit değildir. Çünkü belirli bir ölçüsünün olması gerekir. Yükseklik 245 cm olan bayraklar, altın rengi ve gümüş simli, PVC asetatlı ve telalı olarak kullanılabilir. Bronz ve kromdan yapılan materyaller ile kısa sürede bayrak üretimi yapılır. Biri Türk bayrağı diğeri markanın logosu şeklinde sıklıkla tercih edilir. Ayrıca resmi makamlarda tepeliğinde ay yıldız olan şekliyle kullanılır.

 

Direk boyunun değişiklik gösterdiği ve 3 metreden 30 metreye kadar seçeneğin bulunduğu makam bayraklarında pirinç ve krom detaylar sıkça tercih ediliyor. Marka ve logo baskılı olanları özel siparişle alabilirken, stoktan Türk bayrağı alınması mümkün oluyor. Önemli olan hangi ölçünün tercih edileceğini bilmek oluyor.

taraftar bayrakları makam 300x300 - Makam Bayrakları

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Özel Sipariş Makam Bayrakları

 

Özel olarak sipariş verilerek makam bayrağı tasarlanması mümkün oluyor. Ülke bayraklarının yanı sıra logo baskılı bayrakların da tercih edildiği makam bayrakları seçeneklerinde fiyatlar bayrağın boyutuna göre değişiyor. Farklı tasarımlar söz konusu olduğunda istenilen kurumun ya da ülkenin bayrağı tercih edilebilir. Belediyelerde genelde belediyenin logosu tercih edilirken konsolosluklarda temsil edilen ülkenin bayrağı kullanılabilir. Bu durumda resmi makamın planlama yapması ve bazı durumlarda izinlerin alınması gerekebilir. Makam bayrağı siparişi vermek istediğinizde mekanınız için en doğru ölçüde olan bayrağı seçmelisiniz.

makambayrak4 300x225 - Makam Bayrakları

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Makam Bayrağında Lideriz

 

Yıllardır makam bayrakları referanslarını geliştiren firmamız son derece önemli bir yere gelmiştir. Kurumsal firmaların tercihi olan ve memnun kalınacak sonuçlar alınmasını sağlayan makam bayrağı siparişleri mekanınızı gösterişli bir hale getirmek için tasarlanır. Mekana göre ayarlanmayan makam koltuğu zengin bir görünüm sağlamaz. Geniş ve yüksek bir odada küçük bir bayrak hoş görünmez, aynı şekilde küçük bir odada büyük bayraklar sıkışıklık ve rahatsızlık yaratabilir. Güvenilir ve özel çözümler sunan firmamız, sizin için en iyi sonucu getirecek seçimleri kolaylaştırır. Böylece makam koltuğu, makam masası ve makam bayrağı sizin kurumsal kimliğinizi en iyi biçimde temsil etmeye başlar. Sipariş vermek ve uygun koşullarda satın almak için bayrak alımı yapmak istediğinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. Güvenilir bir hizmet alarak makam bayrağı siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Adres: 50.Yıl Mah. Eski Edirne Asfaltı Caddesi No:472-474 K:3 Sultangazi / İSTANBUL

Tel: 0212 619 99 30
Faks: 0212 619 99 40
GSM: 0546 498 35 59

makam bayragi makam bayrakları fiyat 300x300 - Makam Bayrakları

 

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

makam bayrakları fiyatları, telalı makam bayrakları, özel makam bayrakları, makam bayrağı, makam bayrağı fiyatları, makam bayrağı direği, makam aracı bayrağı, makam bayrağı satın al, makam bayrağı bisiklet, makam bayrağı direkli, makam bayrağı direkleri, makam bayrağı istanbul, makam bayrağı krom, makam masa bayrağı,makam odasi bayraklari, makam bayrağı özellikleri, makam bayrağı 100×150,

g%C3%B6nder bayrak %C3%B6l%C3%A7%C3%BCleri hes 300x300 - Makam Bayrakları

makam odası bayrakları fiyatları 300x300 - Makam Bayrakları

makam bayrak fiyatları türk 150x300 - Makam Bayrakları