Kırlangıç Bayrak Ölçüleri

Ebat : 50×100 cm

Ebat : 50×150 cm

Ebat : 50×200 cm

Ebat : 75×150 cm

Ebat : 75×200 cm

Ebat : 75×250 cm

Ebat : 75×300 cm

Ebat : 100×400 cm

Özel Ölçülerde üretim yapılabilir.

Kırlangıç Bayrakları

 

Yılların tecrübesi Hes Bayrak yaptığı tüm çalışmaların arkasında durup garantili baskı hizmeti vermektedir. Büyük oranda şirketlerin tercihi olan kırlangıç bayrakları, birçok kişi ve kuruluş tarafından farklı amaçlar için tercih edilir.

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Yatay ve dikey olarak tasarlanan kırlangıç bayrakları genelde şirketler tercih ediyor. Özel üretim kumaşlardan tercih edilen ve şık görünümleriyle dikkat çeken kırlangıç bayraklar, bayrak türleri arasında da sık talep görür. Kırlangıç bayrak genelde reklam ve tanıtım amacıyla tercih edilir. Kullanan kurumlar da, satıcılar da, şahıslar da olabilir.

  • turk kirlangic bayrak kırlangıç flamaları 300x300 - Kırlangıç FlamalarıSiyasi partiler
  • Kurumsal firmalar
  • Havalimanları
  • Belediyeler
  • Siyasi partiler
  • Seçim meydanı süslemeleri
  • Oto galeriler ve tamirciler
  • Holdingler
  • Pastane ve kafelerde sık sık kırlangıç bayraklar tercih edilir.

 

Bu ürünlerin tercih edildiği tasarımlarda hem iyi bir reklam yapılır hem de firmanın kurumsal paketlerinden biri olan kırlangıç flamalar kullanılmış olur.

 

Kırlangıç Bayrak ve Kırlangıç flamaları Hangi Kumaşlardan Üretilir?

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Kırlangıç bayraklar genelde saten kumaştan üretilir. Bu kumaşlar ucuz olmakla birlikte çok uzun süre dayanıklı olduklarından tercih edilmektedir. Suya ve rüzgara dayanıklı olan ürünler, istediğiniz zaman istediğiniz adette bastırabileceğiniz şekildedir. Bayrak fiyatları ve modelleri değişmekle birlikte özellikle firmaların tercih etmesi nedeniyle özel hale gelmeleri dikkat çekicidir. Hes Bayrak Kırlangıç bayrakları özel olarak tasarlanan logolar, Türk bayrağı ve Atatürk baskılarıyla üretilebilir. Stant ve fuarlarda da sık tercih edilen kırlangıç bayraklar parlak kumaşlardan yapıldıkları için son derece güzel görünmektedir.

 

Güvenilir Sipariş Seçenekleri

 

Online teknolojiler sayesinde kırlangıç bayrak siparişlerinizi internet üzerinden verebilirsiniz. Ülke bayrakları, marka ve kurumlara özel tasarımlar, reklam içeren tasarımlar kırlangıç bayrakları ile daha şık görülebilir. Bu modellere kırlangıç bayrak adı verilmesinin nedeni, alt kısımlarının kırlangıç şeklinde olmasıdır. Genelde milli bayramlar gibi durumlarda kırlangıç şeklinde Türk bayrakları kullanılabilir. Bu şekilde tercih edilen bayraklar şehre son derece şık bir görünüm kazandırır. Özellikle vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtılan bayraklarda da bu modeller kullanılır. Belediyeler, siyasi parti mitingleri gibi toplantılarda bu tür bayrak çeşitlerinin tercih edilmesi hem ekonomik açıdan hem de görsellik açısından son derece önemlidir.

kırlangıç Flama ve Bayrak Çeşitleri 300x119 - Kırlangıç Flamaları

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Dijital Baskı Kalitesi

Dijital baskı tekniklerinin geliştirilmesi sayesinde yüksek çözünürlükte basılan bayraklarda istenilen logonun yer alması sağlanır. Plastik başlıklı, sopalı ve ipli olan kırlangıç bayrakları 50×150, 70×200, 100×300 cm ölçülerinde üretilmektedir.

 

Süslemeler, konserler, fuarlar, kalabalık etkinlikler gibi durumlarda tercih edilen kırlangıç flamalar, son derece zengin bir alanda kullanılır. Türk bayrakları ve belediye logoları başta olmak üzere birçok bayrak çeşidi kırlangıç bayrak modellerinde en iyi şekliyle görünmektedir. Yıllarca dayanıklı olan ve baskı kalitesi sayesinde uzun soluklu bir reklam çeşidi olan bu ürünler, ipli askılı ve direkli modelleriyle dikkat çeker. İşletmelerin kapılarında ya da reklam afişlerinde güvenle tercih edilebilir.

 

En Kaliteli Kırlangıç Bayraklar

kirlangic bayrak kırlangıç flamaları hes bayrak 300x250 - Kırlangıç Flamaları

Kamu kurum ve kuruluşları, firmalar, reklam yapmak isteyen girişimciler kırlangıç bayrak modellerini güvenle tercih edebilir. Çünkü birim başına düşük olan maliyetler ve sonuç açısından en iyi seçenekler bu bayrak çeşitleriyle bulunur. Özellikle iş yerlerinde en ekonomik ve şık reklam çeşitleri bu ürünlerdir. Yüksek çözünürlüklü ve kaliteli baskı seçenekleri sizin için en bol çeşidi sunacaktır.

 

Kırlangıç bayrakları ve diğer bayrak modelleriyle dikkat çeken süslemeler, özel organizasyonlarınız için de kullanılabilir. Çok sayıda boyut ve modeli olan flamaların kalitesi ve güzelliğinden ödün vermeyen firmamız en iyi sunumu yapacaktır. Dijital baskının en etkin olduğu tasarımlar sayesinde Tv kanalları, otomotiv firmaları, belediyeler, kamu kuruluşları, her türlü fuar ve organizasyon etkinliğinde kırlangıç flamalar sizin için en iyi seçeneklerden biri olacaktır.

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

hes bayrak imalatı sultangazi 169x300 - Kırlangıç Flamaları

İletişim

Adres: 50.Yıl Mah. Eski Edirne Asfaltı Caddesi No:472-474 K:3 Sultangazi / İSTANBUL

Tel: 0212 619 99 30
Faks: 0212 619 99 40
GSM: 0546 498 35 59