Ata Posterleri

Ata Posterleri,

Masa Bayrakları,

 

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

İş yerleri ve resmi kurumlarda sık sık gördüğümüz Ata Posterleri, masa bayrakları, Atatürk posteri küçük ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çeker.

 

Standart bir ölçüsü olan ve değişmeyen masa bayrakları 15×22.5 cm yapılmıştır. Çift ya da tek katlı bir biçimde yapılabilen masa bayrakları, dik ve kalıbı bozulmadan durur.

Böylece resmiyeti işaret eden küçük bir detay olarak karşımıza çıkar. Özel sektörde çok olmasa da kamu sektöründe ve kurumsallaşmış köklü markalarda bu ürünler vazgeçilmezdir. Dijital baskı teknikleriyle basılan bayraklar, polyester malzemeden üretilir. Metal direklere asılı durur ve yuvarlak bir tepsi üzerindedir. Tekli ya da ikili bayrak modelleriyle dikkat çeken ürünlerin bazen üçlü modelleri de vardır.

Atatürk bayrakları ata poster flama 300x300 - Ata Posterleri

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Masa bayrağı baskısı, dijital baskı yöntemiyle yapılmaktadır. Böylece istenilen renk ve modellerde kaliteli baskıyla basılmış ürünleri bulmak mümkün olmaktadır. İkili, üçlü, dörtlü modellerin yanı sıra, dikey ve yatay olabilir. Krom olan direkler, bayrağın dik ve şık duruşunu kolaylaştırır.

 

TSE tarafından belirlenen standartlar ölçüsünde üretilen ve bazı tüzüklerce resmi kurumlarda bulunması zorunlu olan Türk bayraklarını alırken siparişinizi verebilirsiniz. Kumaşın cinsi ve baskı türü siparişinizi verirken belirtebileceğiniz detaylar arasındadır. Firmamız siparişinizi verirken en iyi alternatifleri sunmaktadır. Bu yüzden garantili ve güvenli bir sipariş verebilirsiniz.

 

atatürk baskı poster resim bayrak ata 280x300 - Ata Posterleri

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Ata Bayraklarında Fiyatlar

 

Atatürk poster ve bayrakları çok sayıda sipariş edilen ürünlerdir. Genelde 15×22.5 cm ölçüsünde olan bayraklar, 8×25, 10×30 ve 12×18 cm ölçülerinde olabilir. Kişisel istek ve kullanım özelliklerine göre değişen masa bayrakları resmi makamların vazgeçilmezlerinden biridir. Özellikle masa bayrağı olarak Türk bayrağını tercih edenler için bu standartlarda bir ölçü alınması mümkün olur. Stoktan hızla gönderim sağlanan ürünler için Türk bayrağı baskıları mümkün olurken, özel logo baskılı ürünlerde ise birkaç gün içinde baskı yapılır. Dijital baskıyla mükemmel bir görüntü kalitesi elde edildiği için sonuç son derece memnun edicidir.

atatürk posteri al 300x300 - Ata Posterleri

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Makam Tebriklerine Masa Bayrakları

Terfi eden ya da üst düzey bir göreve atanan biri için alınacak en güzel hediyelerden biri masa bayraklarıdır. Masa bayrakları şık ve kullanışlı ürünlerdir. Çok yer kaplamadıkları için masada gereksiz bir kalabalığa neden olmazlar. Bu yüzden herkes için iyi bir tercih haline gelebilir. Masa bayrakları siparişi vermek için sektörde yıllardır kalitesini belli etmiş olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Güvenle kullanılan bu ürünler, özellikle resmi görev yapan kamu çalışanları için şık bir hediye seçeneği olabilir.

 

Ayrıca kurumda yetkili kişiler misafirlerini etkilemek için bu tür bayrakları kullanıyor. Tasarım ne kadar şıksa sonuç da o kadar başarılı oluyor. Metal direğiyle birlikte hazır olarak teslim edilecek olan bayraklar uzun yıllar boyunca sizi teslim edecektir. Kaliteli malzeme ve özelliklerle uzun yıllar bu ürünleri kullanabilirsiniz.

atatürk poster satın al ebay 218x300 - Ata Posterleri

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

 

Atatürk Bayrakları

 

Masa bayrağında tercih edeceğiniz logo ya da ülke bayrağı farklı ülkeler ve simgeler şeklinde olabilir. Mesela AB logolu ve ülkeli olan  Ata bayrakları uluslararası işler yapan kurumların ilk tercihlerinden biridir. Bununla birlikte farklı ülkelerin bayraklarını kullanarak iş ortaklıkları simgelenebilir. Ya da iki farklı markanın logosunun olduğu masa bayrakları sipariş edebilirsiniz. Holdingler bu bakımdan kendi alt markalarının bulunduğu bayrakların kullanıldığı tasarımlar tercih edebilir. Firmamız güvenle tercih edildiği için her zaman uygun çözümler sunan bayrak çeşitlerinde kaliteli ürünleri sizlerle buluşturuyor. Bu tür ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizi tercih edebilirsiniz.

Yılların güveni ve deneyimiyle sipariş edilecek olan masa bayrakları için bizi tercih edebilirsiniz. Online sipariş vererek teklif alabilir, masa bayrakları ve diğer bayrak çeşitleri için merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Atatürk poster ata bayrak 230x300 - Ata Posterleri

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Atatürk posterleri görselleri, Atatürk posterleri büyük boy, Atatürk posterleri çerçeveli, Atatürk posteri al, Atatürk posterleri satın al, Anıtkabir Atatürk posterleri, Atatürk posteri bayrak, bayraklı Atatürk posterleri, Atatürk posterleri fiyatları, çerçeveli Atatürk posteri fiyatları, Atatürk posteri kumaş, Atatürk posteri kanvas, Atatürk posteri karton, Atatürk makam posteri, Atatürk posteri n11, Atatürk posteri ofis, Atatürk resmi posteri portresi, Atatürk posteri resmi, Atatürk posteri ve türk bayrağı,

ata posterleri atatürk bayrak 300x208 - Ata Posterleri

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

İletişim

Adres: 50.Yıl Mah. Eski Edirne Asfaltı Caddesi No:472-474 K:3 Sultangazi / İSTANBUL

Tel: 0212 619 99 30
Faks: 0212 619 99 40
GSM: 0546 498 35 59