Gönder Bayrak

Yılların Verdiği Bayrakçı tecrübemiz ile Hes Bayrak kurumsal çözüm odaklı projelerinizde bayrak, Flama, Bez afiş, Branda afiş, Gönder bayrakları üretimi yapmaktadır. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda siparişleriniz onaylanır ve imalat kısmına gönderilip teslim edilir.

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

gönder bayrak gönder bayrakları 300x300 - Gönder Bayrakları

Gönder Bayrakları

 

Farklı kurum ve kuruluşlarda, holding ve devlet binalarında sık sık gördüğümüz gönder bayrakları her türlü hava koşuluna dayanıklı olarak üretilir.

 

Holding ve kamu binalarında sık sık karşımıza çıkan gönder bayrakları dış mekan direklerinde kullanılır. Zorlu hava şartlarına dayanıklı olarak üretilen ve solmayan renklerde yapılan bu bayraklar değişik ölçülerde üretilmektedir.

 

Kamu kurumları, alışveriş merkezleri, holdingler, festivaller ve stantların olduğu alanlarda kenarları çift dikiş olan bu baskılar tercih edilir. Matabyon, kenar kulbu, pigment emprime baskı ve dispers dijital baskı yapılarak bayraklar üretilir. Fabrikasyon üretimle karşımıza çıkan bu ürünleri, sektörde yılların deneyimini kazanan firmamız üretmektedir.

firma gönder bayrakları ülke 300x169 - Gönder Bayrakları

Parlak raşel kumaş, alpaka kumaş ve kristal saten kumaş çeşitleriyle üretilen bu ürün, uygun malzemeler temin edilerek kullanılır. Tüm ürünlerin imalatında üst düzey bir hassasiyet gösteren firmamız, tüm  bayrak çeşitlerinde en şık çözümlerle hizmetinizdedir. Standart ölçüleri olan bayrak çeşitleri, bir mekanın en önemli ihtiyaçlarından biridir. Tüm hava şartlarına uygun şekilde üretilen bayraklar, kurumsal firmaların en önemli simgelerinden biridir.

 

Gönder Bayrakları Ölçüleri Önemlidir

 

Göndere çekilecek bayrak ölçüleri son derece farklıdır. 4-5 metre arasında değişen direkler, 70×105 cm ölçüsünde göndere ihtiyaç duyar. Boyut büyüdükçe gönder bayraklar da farklılaşır ve ölçüleri ayarlanır.

 

Özel kurum ve kuruluşların logosunu taşıyan simgelerle üretilen bayraklarda istenilen baskı çeşidi yapılabilir. Birçok renk tonunun kullanılacağı gönder bayrakları önemli bir reklam aracıdır. Sektörün en önemli kuruluşlarında bu bayraklar yer alır. 6 metre direk için 100×150 cm bir gönder idealdir. Bu ölçüler standartlara uygun olarak üretilmekle birlikte özel olarak istek yapılması halinde farklı şekilde de üretilebilir.

gönder bayrak ölçüleri hes 300x300 - Gönder BayraklarıDevlet Bayrakları

 

Kullanım alanları genelde devlet bayraklarının olduğu havalimanları, alışveriş merkezleri ve holdinglerdir. Çok uluslu şirketlerde bulunan ve her bir ülkeyi temsil eden bayraklar ülke bayrakları ve kurum bayrakları olarak üretilmektedir. Sağlık ocakları, siyasi partiler, holdingler, direk bayrakları gibi yerlerde bu ürünler kullanılır. Her okulda görülen bayraklar da gönder bayraklarıdır. Kurum tanıtmak ya da dış mekanlarda kullanmak için tercih edilen gönder bayrakları farklı uzunluklardaki direklere uygun üretilmektedir.

 

Canlı Renkler, Kaliteli Kumaşlar

 

Canlı renkler ve kaliteli kumaşlardan üretilen gönder bayrakları, her türlü hava şartına uygun olarak üretilmelidir. Hem kumaş seçimi hem de baskı kalitesinin önemli olduğu bayrak imalatında güvenilir çözümler bulmak istediğinizde seçkin firmaları tercih edebilirsiniz. Kullanım amacına uygun olan, tek ya da çift taraflı dijital baskı yapılarak üretilen gönder bayrakları, dış mekanlarda çok şık görünür. Rüzgarla birlikte markaların ya da ülkelerin simgelerinin daha belirgin hale gelmesini sağlarken, şık bir görünüm de sağlar.

ülke direk icin gonder bayrak vatan 300x169 - Gönder Bayrakları

Hes Bayrak; Gönder Bayrağı Siparişinde Doğru Adres

 

Kamu kurum ve kuruluşları ya da benzer alanlarda gönder bayrağına ihtiyaç duyarsanız siparişinizi en kısa sürede verebilirsiniz. Firmamız titiz çalışan bir ekiple birlikte endüstriyel makinelerle gönder bayrağı üretimi yapmaktadır.

 

Klasik ölçülerde ya da değişik şekillerde tercih edeceğiniz gönder bayrakları ile kaliteli bayrakların üretilmesini talep edebilirsiniz. Makul fiyatlar ve uzun yıllar kullanabileceğiniz gönder bayrağı çeşitleriyle memnun kalacağınız bir dış mekan simgesi edinebilirsiniz. Firmamız sizin için en uygun çözümleri sunarken, fiyatı etkileyen unsurları da değerlendirmektedir.

 

Yıllardır sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız Türkiye’nin her yerine gönder bayrağı satışı yapmaktadır. Günün her saati yararlanabileceğiniz sipariş sistemimizden sipariş ederek çok sayıda bayrak satın alabilirsiniz. Gönder bayrağı, kırlangıç bayrak, flama ve makam bayrağı gibi çok sayıda alternatif de firmamız güvencesiyle satılan ürünlerdir.

gönder bayrakları ülke direk 300x134 - Gönder Bayrakları

Tel: 0212 619 99 30

Gsm: 0546 498 35 59

Faks: 0212 619 99 40

 [email protected]