Yelken Bayrakları, Damla Bayrak

 

Hes Bayrak olarak sizlere kalite politikamızı yılların verdiği tecrübe ile sunmaktayız. Her çeşit Damla bayrağı, Yelken ve flama imalatı yapan Gönder Bayrakları, Hes bayrak firmasına ait web sayfasıdır, Yelken Bayrak Fiyatları, Yelken Bayrak Ebatları, Yelken Bayrak Ölçüleri, için irtibata geçiniz.

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Bayraklar Dunyasi Katagori damla bayrak yelken bayrakları 300x227 - Yelken Bayrakları

Yelken Bayrak

 

Dış ve iç mekanlarda kullanılan reklam ürünleri arasında olan yelken bayrak herkesin gördüğü ama ismini bilmediği bir üründür.

 

Yelken bayrak genelde alt kısmında bir şemsiye bidonu gördüğümüz, raşel kumaş baskısıyla basılmış olan ürünlerdir. 4 metrelik bir direk üzerine 75×300 cm boyutunda üretilen bayrakla dış ve iç mekanlarda markanızı temsil edebilirsiniz.

 

Yüksek renk doygunluğuna sahip olan ve demonte olarak teslim edilen ürün, ürünlerinizi listelemek, marka ya da logonuzu tanıtmak istediğinizde yelken bayrak tüm özel çeşitleriyle hizmetinizdedir. Plajlarda sık görülen bu ürünler esnafın en ekonomik reklam çözümleridir. Ayrıca mekanlarının sınırlarını belirlemek için de bu ürünleri kullanırlar. Aslında bu ürün plaj bayrağı olarak bilinir ve sipariş verilmesi istendiğinde bu şekilde sipariş edilir. Ama baskı sektöründe yelken bayrak olarak kullanılabilir. Kurumsal firmaların dış mekanlarında da iç mekanlarında da çok sık kullanılır. Özellikle gönder bayrağı, devlet bayrakları gibi bayrakların kullanıldığı çok uluslu şirketlerde bu çeşitlerin de tercih edildiği bilinir. Değişik ölçülerde olsa da şık bir yol yaratmak istediğinizde 70×300 cm ölçüsündeki ürünleri kullanabilirsiniz.

yelken bayrakları damla bayrakları 300x225 - Yelken BayraklarıEsnaf ve Alışveriş Merkezlerinde Kullanılır

 

Esnaf, lokantalar, alışveriş merkezleri ve küçük mağazalarda yelken bayrak kullanımı son derece yaygın biçimde kullanılır. Fiyatlar çok uygundur ve görünüm açısından da şık bir etkiye sahiptir. Bu yüzden plajlarda ya da dış mekanlarda kullanılmaları ilgi çekicidir. Fuarların vazgeçilmezi olan bu ürünler, alışveriş merkezlerinde de sıkça kullanılır. Alt kısımdaki dubaların içine su ya da kum doldurularak rüzgarın etkisiyle uçmalarının önüne geçilir. Ayrıca yol kenarları ve benzincilerde de bu ürün sayesinde aranılan mekanın bulunması mümkün olur. Alışveriş merkezleri ve diğer alanlar için özel olarak tasarlanan ve su ya da kum gibi maddeler doldurularak düşmesi engellenen bu ürün çeşitleri, ekonomik fiyatlarla sitemizden satın alınabilir. Logonuzu göndererek modeli seçin, Türkiye’nin her yerine gönderelim!

damla bayrak yelken bayrak bayrak ölçüleri hes fiyatları 300x300 - Yelken Bayrakları

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

İkili Setler Halinde Etkili Reklam

 

Bir kapının ya da pencerenin iki yanında kullanılan yelken bayrak dış ve iç mekan kullanımına uygundur. Çift olarak satılan ve çantalı olarak demonte halde gönderilen ürün kolayca kurulup kaldırılabilir. Gövde kısmı son derece sağlamdır. Bu yüzden farklı bayraklar olsa bile gövdenin kolayca kullanılması mümkün olur. Yelken bayrak işyerlerinin giriş kısımlarında da kullanılır. Geçiş yerleri, toplantı odaları ve mola alanlarında bu setler kullanılır.

 

Kuaförler, restoranlar, teknoloji marketleri gibi birçok alan diğer mekanların arasında öne çıkmak için için reklam amacıyla bu ürünleri kullanır. Setler kolay kuruluma sahip olduğu için herkes tarafından beğeniyle tercih edilebilir. Özellikle çift kullanım özellikleriyle pencerenin ya da iki kapının yanında iyi bir etki gösterir. Hiçbir şey olmadan tek başına bile markanızı tanıtmanızı sağlar.

damla bayrakları yelken bayrakları ölçüleri fiyat 300x231 - Yelken BayraklarıÖzel Siparişle Markanızı Tanıtın

 

Marka bilinirliği günümüzde çok önemli. Çünkü bir alıcı markanızı biliyor ve seviyorsa ziyaret etmek istiyor. Sık sık size uğramalarını istiyorsanız mutlaka bir çözüm bulmalısınız. İyi bir reklam yapacak çözüm bulamıyorsanız yelken bayrak size en iyi çözümü sunacaktır. Birbirinden renkli logolarla süslenen markalara yaptığımız işleri inceleyerek siz de karar verebilirsiniz. Özel sipariş vererek markanızın tanıtılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Sınırlarınızı belirlemek, park alanınız varsa onları reklam ve alana yabancı araç gelmemesi için tutmak mümkün olacaktır. Kurumsal firmalarda da bayrak yolu adı verilen alanları aratmak için yelken bayraklar kullanılıyor. Sıralı biçimde dizilerek hem alanı kapamak hem de reklamınızı yapmak için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Hemen sipariş vermek için bizimle iletişime geçin.

İletişim

Adres: 50.Yıl Mah. Eski Edirne Asfaltı Caddesi No:472-474 K:3 Sultangazi / İSTANBUL

Tel: 0212 619 99 30
Faks: 0212 619 99 40
GSM: 0546 498 35 59

Yelken Bayrakları fiyatları damla bayrak ölçüleri 300x222 - Yelken Bayrakları