Saçaklı Takdim Flaması

flama bayrak modelleri 300x200 - Saçaklı Takdim Flaması

Yalların Verdiği Bayrakçı tecrübemiz ile Hes Bayrak kurumsal çözüm odaklı projelerinizde bayrakFlamaBez afişBranda afişGönder bayrakları üretimi yapmaktadır. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda siparişleriniz onaylanır ve imalat kısmına gönderilip teslim edilir.

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

 

İmalattan satışı yapılan kırlangıç flamaları reklam ve tanıtım amacıyla çok sık tercih edilen ürünler arasındadır.

 

Resmi olmayan flama ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden olan Saçaklı Takdim flamaları siyasi parti ve belediyeler başta olmak üzere birçok kurum ve kişinin bireysel tercihlerinden biri oluyor. Kutlamalar, etkinlikler ve tanıtım toplantıları gibi çeşitli organizasyonlar olduğunda kırlangıç flamaların istenilen marka ve logo baskısı yapılarak kullanılması mümkün oluyor. Her mevsim tercih edilen ve çok dayanıklı olan ürünler saten kumaşlardan üretiliyor. Böylece tüm hava şartlarına karşı dayanıklılık sağlanmış oluyor. Ayrıca kırlangıç flama ürünleri, birçok kişinin tercih ettiği gibi ekonomik olduklarından çok popüler oluyorlar. Seçim dönemleri, milli bayramlar ve şenliklerde sık sık bu ürünlerin kullanıldığını görüyoruz.

fenerbahce flaması 300x300 - Saçaklı Takdim Flaması

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Saçaklı Takdim Bayrakları Kullanım Alanları Yaygınlaşıyor

 

Kırlangıç flamaları sektörel farklılık gösterse de neredeyse tüm iş kollarında ekonomik seçenek. Üreticiler dijital baskı yöntemlerinin gelişmesi nedeniyle daha iyi görsele sahip ürünler basabiliyor. Böylece dikkat çekicilik artıyor ve canlı renklerle hayata geçen logo kalitesini konuşturuyor. Sipariş üzerine üretilen Saçaklı Takdim flamaları uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. En ucuz tanıtım kitlerinden olan bu setlerle mekanları süslemek çok daha basit bir hale geliyor.

bayrak flama saçaklı 300x300 - Saçaklı Takdim Flaması

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Online Sipariş Verilebilir

 

Online sipariş vermek için tasarımınızı ya da logonuzu göndererek istediğiniz ürüne sahip olabiliyorsunuz. Özellikle acil siparişler için tam kapasite çalışan atölyelerde deneyimli personeller üretim yapabiliyor. Günün büyük bir bölümünü ayırarak tasarımlarla uğraşmak yerine logonuzu göndererek size uygun çeşitler de gönderiliyor. İnternet üzerinden sipariş vererek kısa süre içinde baskılarınızı yaptırabilir dış mekanlar ve iç mekanlar için kırlangıç flamalarınızı adresinize teslim alabilirsiniz. Güvenilir bir çözüm bulmak istediğinizde bu işte uzman olan firmaları tercih edebilirsiniz. Mesela siyasi partiler ve belediyeler için acil ihtiyaç duyulan flamalar, çok özenli bir şekilde kullanılır. Bu durumda hemen siparişleri vererek flamaları alabilirsiniz.

 

Saçaklı Takdim flamaları Yüksek Çözünürlüklü Ürünler

 

501×150, 70×200, 100×300 cm ölçülerinde üretilen kırlangıç bayraklar dijital baskıyla basılarak çok daha canlı görünüyorlar. Şık ve dikkat çekici özellikleri bulunan firma logolu çeşitlerde de bu standart ölçülerden farklı tercihler yapılabilir. Kaliteli ve şık bir ürün almak istediğinizde yüksek çözünürlüklü baskı yapılan firmamızdan sipariş verebilirsiniz. İlgi çekici ve yıllarca kullanma avantajlı ürünlerle reklamınızı yaparken şık bir görselliği de sürdürebilirsiniz. Her türlü şenlik, etkinlik, eğlence ve organizasyonda tercih edilen Saçaklı Takdim flamaları değişik modeller ve çeşitlerle hizmetinizde olacak!

003 205x300 - Saçaklı Takdim FlamasıTıkla Ara : 0546 498 35 59

Markanızı Temsil Eden Ürünler

 

Bir kafe ya da emlak ofisi için önemli bir reklam aracı olan flamaların ipli ve demirli modelleri bulunuyor. Kullanım şekline göre asılacak alanda en iyi görünümün sağlanması hedefleniyor. Marka ve modele göre değişiklik gösteren ürün çeşitleri istek üzerine tasarlanır. Farklı ölçülerde dikey ya da yatay olarak kullanılabilir.

 

Saçaklı Takdim flamaları belediyeler, otomotiv firmaları, işyerleri, kamu kuruluşları, her türlü fuar ve organizasyon etkinliğinde tercih edilir. Bütçenize göre Türk bayrağı ya da siyasi parti logosu yaptırarak seçimlere hazırlanabilirsiniz. Ya da kurumsal siparişlerle sokakları süsleyebilirsiniz. Kırlangıç flama ve bayrak çeşitleri istediğiniz adette kullanabileceğiniz ve uzun süre hava şartlarına dayanıklılık gösterecek ürünlerden biridir. Kolayca temizlenen ve yıkanma özelliği bulunan ürünler sizi uzun süre idare eder.

 

Kırlangıç flama ve bayrak baskısı konusunda uzman olan ekibimiz, her zaman müşteri memnuniyeti sağlayarak ihtiyacınız olan ürünleri üretecektir. Sektörde önemli bir yeri olan ve birçok kurum ve kuruluşa hizmet vermiş olan firmamız, sizin de ihtiyacınızı karşılayacaktır.

SAÇAKLI TAKDİM FLAMALARI 300x61 - Saçaklı Takdim FlamasıBayrak İletişim

Adres: 50.Yıl Mah. Eski Edirne Asfaltı Caddesi No:472-474 K:3 Sultangazi / İSTANBUL

Tel: 0212 619 99 30
Faks: 0212 619 99 40
GSM: 0546 498 35 59